<p>Giedrė Gatelytė</p>

Giedrė Gatelytė

Projektų vadovė

Veiklos optimizavimo, informacinių sistemų atrankos bei diegimo specialistė. Giedrė yra puiki kliento interesų atstovė bendraujant su diegėjais.

 

Video ciklas: Diegiame ERP sistemą – UAB „ALTAS komercinis transportas“ verslo atvejis (1-a dalis)

UAB „Informacinės konsultacijos“ bendradarbiaudami su UAB „ALTAS komercinis transportas“ ir Merits Verslo Žvalgu sukūrė video diskusijų ciklą apie konkretų Verslo Valdymo Sistemos (angl. ERP) diegimo atvejį ir išmoktas pamokas šio proceso metu. Šiuose vaizdo įrašuose apibendrinami svarbiausi sistemos diegimo etapai ir dalinamasi naudingomis įžvalgomis iškilusiems sunkumams spręsti. Pašnekovai dalinamasi patarimais, kaip darytų dabar, jei reiktų sistemą įsidiegti iš naujo. Aptariama, kaip atsakingai pasirinkti diegėją ir ką daryti, kad efektyvumas išliktų nuo santykių pradžios iki pat sistemos įdiegimo. Pabrėžiami etapai, kuriuose nuslūgsta vienos ar kitos pusės iniciatyva ir ką daryti, kad taip neįvyktų.

1-asis vaizdo įrašas. Kada laikas įsigyti ERP sistemą?


 

Pirmoje dalyje supažindinama su UAB „ALTAS komercinis transportas“ įmone ir priežastimis bei sunkumais, kurie paskatino įmonėje diegti ERP sistemą. Įraše pasidalinta įžvalgomis, kurias ALTAS įgijo per visą šios sistemos diegimą. Atsakoma, kada ir ar verta kurti tokios apimties sistemą nuo nulio. Atskleidžiamas painumas, kai yra apsipynusios skirtingos sistemos ar jų papildiniai, pabrėžiamos kryptingo augimo įžvalgos, skatinamas sistemų bendrumas ir modernizavimas.

Kertinė pamoka:

Pasikliauti vien savo nuomone neužtenka, reikia įtraukti žmones turinčius žinių ir patirties.

 

Norite pabendrauti apie savo įmonės ERP poreikius? Susisiekite!

Bendraukime

Susisiekite dabar ir gaukite nemokamą, vienos valandos konsultaciją mūsų biure!

Padėsime rasti tinkamus IT bei procesų valdymo sprendimus.UAB „Informacinės konsultacijos“
Mokslininkų g. 2A
LT-08412 Vilnius

Tel. +370 5 215 0404
Dėl paslaugų užsakymo: +370 615 45181

El. p. info@konsultacijos.lt
www.konsultacijos.lt
www.softconsulting.lt

Įmonės kodas: 126060443
PVM mokėtojo kodas: LT260604413
A. s. Nr. LT027044060000964048
AB SEB bankas